Je naprosto logické, že jste v průběhu času navázali trvalou spolupráci s množstvím klientů. Možná nyní hledáte způsob, jak z kontaktů vytěžit mnohem více než doposud a zefektivnit komunikaci tak, abyste ušetřili spoustu času. S tím vám pomůže vhodně zvolený CRM systém. Ovšem pozor, výběr aplikace je významný krok, který nesmíte podcenit.

CRM software musí být firmě užitečný a nijak nekomplikovat její chod. Což se někdy stává, protože trvá, než se zaměstnanci s novým prostředím seznámí. V horším případě si však na rozhraní nezvyknou a CRM jim práci spíše komplikuje. Vy tomu můžete předejít pořízením aplikace eWay-CRM, která se integruje do Outlooku.

Pokud již Outlook využíváte, pak „přechod“ na CRM ani nezaznamenáte. Přibude vám jen řada dalších užitečných funkcí a nebudete muset ztrácet čas zdlouhavým zaučováním s novým systémem.

CRM v Outlooku však není pouhá nadstavba, jedná se o plnohodnotné řešení s množstvím skvělých funkcí. Ty jsou rozděleny v rámci několika modulů (marketing, obchod, řízení projektu, správa klientů, mobilní přístup, analytika a reporty) a k největším výhodám patří jednoduché až přímočaré ovládání.
Pro koho je CRM v Outlooku určeno?
Systém eWay-CRM je vhodný pro projektově orientované uživatele, kteří se zákazníky spolupracují formou zakázek a projektů. Aplikace umožňuje snadné propojení databáze kontaktů s jednotlivými moduly.

Další typickou skupinou zákazníků jsou společnosti, které se svými zákazníky spolupracují opakovaně. Díky softwaru lze výrazně zjednodušit správu pravidelných objednávek, naplánovat další kroky a udržet rentabilní vztahy.

Výčet funkcí je velmi pestrý a vy si o nich můžete přečíst v sekci CRM blog. S eWay-CRM můžete importovat kontakty z Outlooku do zakázek, vytvářet kampaně, hromadně rozesílat e-maily, reportovat a dělat spoustu dalších aktivit.

Základní verze je k mání zdarma, a to včetně 200 MB cloudu a zákaznické podpory (přes e-mail). Více se dozvíte na www.eway-crm.com/cs/.