PROFI CREDIT u nás patří mezi pět největších nebankovních úvěrových společností. Nejoblíbenější půjčkou je zaměstnanecký úvěr. „Tato rychlá nebankovní půjčka vychází vstříc těm, kteří potřebují finance, a banka jim je poskytnout nechce. Klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít, dostanou ji rychle, bez zbytečné administrativy a bez poplatku,“ popisuje Dana Hakavcová.  Půjčit si klienti můžou 10 000 až 166 000 korun s délkou splácení 12 – 48 měsíců. Kdo si půjčku vezme a bude řádně splácet, může navíc dostat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru. Věrní klienti se navíc můžou stát členy Klubu dobrého klienta (KDK), který jim nabízí řadu dalších výhod.

A to není všechno. Kdo doporučí dalšího klienta, který si vezme půjčku, získá v rámci akce „Doporuč a získej“ odměnu dva tisíce korun.

Nové půjčky s bonusem také pro podnikatele

Zkrátka nepřijdou ani podnikatelé a drobní živnostníci. Provozujete kadeřnický salon nebo autoservis a banka vám odmítla dát úvěr? Zkuste se obrátit na nebankovní úvěrovou společnost. Pod hlavičkou ProFi půjčky nabízí například PROFI CREDIT úvěr od 30 000 do 150 000 korun, s bonusem až 19 000 za dobré splácení. „Peníze podnikatelům půjčíme na základě hrubého obratu, nikoliv zisku a bez zástavy nemovitosti. Živnostníci jistě ocení možnost předčasného splacení půjčky a její rychlé vyřízení. Peníze můžou mít na účtu do 24 hodin od schválení úvěru. říká Dana Hakavcová z PROFI CREDITu.

Na výběr mají podnikatelé a drobní živnostníci tři typy půjček, které jsou vytvořené na míru jejich firmě či podnikání, stačí si vybrat na www.provasepodnikani.cz.