„Chceme vyjít vstříc všem podnikatelům, kterým nechtějí půjčit na podnikání banky. Ať už živnostníci mají stavební firmu, kadeřnický salon, truhlárnu či autoservis, ProFi půjčku u nás získají rychle a jednoduše,“ říká marketingová ředitelka PROFI CREDIT Dana Hakavcová.

Celý říjen mají podnikatelé a drobní živnostníci navíc možnost získat výhodnou akční ProFi půjčku. PROFI CREDIT jim  k půjčce 30 000 korun se splatností 12 měsíců přidá navíc 5 000 korun. V praxi to znamená, že pokud klient splní požadované podmínky, získá půjčku 35 000 korun, ale splácí, jako by si půjčil jen 30 000 korun. Měsíčně tak ušetří a může si pořídit ještě něco navíc.

Čtvrtina podnikatelů v bance na úvěr nedosáhne

Praxe ale ukazuje, že problémem pro živnostníky a malé podnikatele není ani tak splácení podnikatelského úvěru, jako jeho samotné získání. S odmítnutím půjčky v bance se podle průzkumu setkala čtvrtina podnikatelů, řada z nich proto nakonec volí nebankovní úvěrové společnosti. Ty totiž podnikatelské půjčky poskytují rychle a bez zbytečné administrativy. „Bonitu klienta například posuzujeme podle obratu, nikoliv podle dosáhnutého zisku, což bývá často kámen úrazu. Nepožadujeme zástavu nemovitosti, k získání půjčky stačí podnikatelům často jen občanka a potvrzení o podnikání,“  upřesňuje Dana Hakavcová. Úroky z půjček můžou podnikatelé využít jako daňově uznatelný náklad.

 Odměna za řádné splácení půjčky do podnikání

Pokud živnostníkům nevyhovuje půjčka ve výši 35 000 korun, mohou si vybrat některý z dalších úvěrů. PROFI CREDIT nabízí ProFi půjčky od 15 000 do 150 000 korun na cokoliv. Podnikatelé jistě ocení možnost předčasného splacení půjčky a její rychlé vyřízení.

Peníze můžou mít na účtu do 24 hodin od schválení úvěru. Na výběr mají tři typy podnikatelských půjček, které jsou vytvořené na míru jejich firmě či podnikání. Za řádné splácení pak můžou podnikatelé dostat bonus až 19 000 korun.

Více informací o osobních půjčkách a úvěrech pro podnikání získají klienti na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na www.provasepodnikani.cz. Mohou také navštívit jednu ze 75 poboček po celé republice, kde se jim bude věnovat jakýkoliv z téměř 1 200 úvěrových poradců.