Vaše firma se rozrůstá a vy si začínáte uvědomovat, že se neobejdete bez vhodně zvoleného informačního systému? Otázkou je, podle čeho vybírat. V současné době je na trhu nespočet variant a každá nabízí jiné možnosti. V prvé řadě je třeba přijmout fakt, že potřeby živnostníků a menších firem jsou úplně jiné než požadavky velkých společností. Abychom vám rozhodování usnadnili, připravili jsme pro vás několik praktických tipů. Demonstrujeme je na populárním podnikovém informačním systému RIS, který dlouhodobě vyvíjí česká firma Saul.

Na počátku je stanovení individuálních kritérií. Sami nejlépe víte, jaký přínos od softwaru očekáváte – podle toho byste se měli řídit při výběru. Zatímco někomu stačí intuitivní účetní program, větší firma se stovkami zaměstnanců potřebuje sofistikovaný informační systém s manažerskou nadstavbou.

Software pro živnostníky

Saul nabízí ideální řešení pro živnostníky a malé firmy. Ekonomický účetní software RIS Start je charakteristický intuitivním uživatelským rozhraním a nenáročnou implementací. Součástí balíku je jedna licence základních modulů.

Podnikový systém pro středně velké a větší firmy

Ekonomický informační systém RIS plně vyhovuje potřebám středně velkých a větších firem. Jeho nedílnou součástí jsou všechny podnikové agendy – díky tomu nemusí uživatelé používat kombinaci různých systémů. RIS je vyvíjen s ohledem na potřeby výrobních, obchodních, IT a dalších společností. Oblíbili si ho také organizace veřejné správy.

Manažerský informační systém pro velké společnosti

Potřebám velké společnosti plně vyhovují informační systém RIS, výrobní systém AR-RIS a manažerský informační systém TOP-RIS. Software dokáže zpracovat velké množství dat a mohou jej používat až stovky pracovníků současně.

Chcete-li se dozvědět více o jednotlivých funkcích, přečtěte si informace na www.saul.cz. S výběrem podnikového informačního systému vám odborníci ze společnosti Saul rádi poradí.