Provozujete internetový obchod, ve kterém nabízíte zboží větších rozměrů? Pokud jste se zatím nedostali přes určitý minimální počet objednávek, pravděpodobně ještě nedosáhnete na speciální podmínky přepravců. Jak ale vyřešit přepravu, aby byla cenově dostupná, rychlá a bezpečná? Najít spolehlivého dopravce, jehož služby odpovídají všem zmíněným požadavkům, není snadné. Jedním z mála je služba Balík Servis – právě ta vám umožní poslat velký balík z pohodlí domova i pláže někde na druhé straně světa.

Vhodně zvolený dopravce je pro vaše podnikání klíčový

Mít skvělý produkt, dobře nastavenou cenu a konverzní e-shop nestačí. Naprosté spokojenosti zákazníků dosáhnete jen za předpokladu, že přeprava zboží proběhne bez problémů a ve smluveném termínu. Když zásilka dorazí včas, a neporušená, jistě u vás rádi nakoupí znovu.

Přeprava nadměrných zásilek přes Balík Servis funguje napříč Českou republikou i ostatními evropskými zeměmi včetně Turecka. Ceny přepravy jsou nízké a příjemně překvapí každého, kdo se ji rozhodne využívat pravidelně.

Stačí pár kliknutí a je to

Jak poslat velký balík přes Balík Servis? Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webu a uhradit službu kartou. O nic víc se starat nemusíte, protože kurýr zásilku vyzvedne na vámi zvoleném místě, a to bez ohledu na to, zda se na dané adrese fyzicky nacházíte. Můžete zvolit například své výdejní místo, na kterém dopravci předá balík váš zaměstnanec.

Jak velké zásilky můžete posílat?

Jaké má Balík Servis limity? Váš balík do zahraničí může vážit až 700 Kg. Rozměry kusové zásilky nesmí překročit 2x2x3 m.

Chcete se o službě Balík Servis dozvědět více, nebo rovnou poslat zásilku? Informace a formulář najdete na www.balikservis.cz. A nic vám nezabrání v tom, abyste posílali balíky efektivně bez čekání na poště!